16 czerwca, 2023

[Informacja prasowa] Demolish & Build 3 z nowym demem na PC

Demolish & Build 3 z nowym demem na PC

W trakcie czerwcowej edycji Festiwalu Steam Next 2023 debiutuje nowe demo Demolish & Build 3, opartego na fizyce symulatora właściciela firmy budowlano-wyburzeniowej. Gra wyróżnia się m.in. zaawansowanym systemem destrukcji i szerokimi opcjami zarządzania. Pełna premiera na PC zaplanowana jest na I kwartał 2024 r. Później Demolish & Build 3 trafi także na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch.

Producentem i wydawcą symulatora jest polska firma Demolish Games S.A., która należy do grupy Ultimate Games.

Demolish & Build 3 to oparty na realistycznych założeniach symulator właściciela firmy budowlano-wyburzeniowej. Tytuł koncentruje się na wykonywaniu prac wyburzeniowych i budowlanych przy różnych obiektach, a także zarządzaniu i rozwoju firmy.

Gracze dostaną do swojej dyspozycji szeroki wachlarz  narzędzi i pojazdów o różnorodnym przeznaczeniu. Czasem najlepszym wyborem będzie tradycyjny młot czy zwykła koparka, ale w niektórych sytuacjach konieczne może być skorzystanie np. z wielkiego dźwigu. Ważną częścią rozgrywki będą też kwestie związane z zarządzaniem, w tym m.in. z kupowaniem nowego sprzętu i zatrudnianiem pracowników.

Demolish & Build 3 to całkiem świeże otwarcie serii, które przyniesie nową jakość i dużo unikalnych rozwiązań. Jedna z głównych nowości to realistyczny system destrukcji. Każdy z fragmentów składa się z konkretnego tworzywa o specyficznych parametrach odporności na różnego typu zniszczenia. Oparty na fizyce system uwzględnia również dodatkowo wzajemne oddziaływanie poszczególnych obiektów i konstrukcji, co w praktyce zapewnia realistyczny charakter wyburzania” – mówi CEO Demolish Games S.A., Paweł Dywelski.

W ramach czerwcowej edycji Festiwalu Steam Next 2023, trwającego od 19 do 26 czerwca br., debiutuje nowe demo Demolish & Build 3. Gracz ma tutaj do wykonania jedno pełne zlecenie, co zajmuje średnio do 45 minut. W demie znaleźć można m.in. nowe mechaniki i ulepszony system zniszczeń.

Demolish & Build 3 – główne cechy:

  • symulator budowlano-wyburzeniowy;
  • realistyczny system destrukcji;
  • narzędzia i duże maszyny;
  • prowadzenie i rozwój firmy;
  • losowo generowane misje;
  • zatrudnianie i zarządzanie pracownikami;
  • zróżnicowane lokacje.

Datę premiery Demolish & Build 3 na PC (Steam) ustalono wstępnie na I kw. 2024 r. Na późniejszy czas planowane są także wersje na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch.

Steam

Mediakit

Galeria

Demolish Games S.A. to polska firma, która została założona w 2020 r. w Warszawie. Głównym celem Demolish Games S.A. jest produkcja i wydawanie gier komputerowych, w tym przede wszystkim symulatorów. Do portfolio firmy należy m.in. seria Demolish & Build. Spółka jest częścią grupy Ultimate Games.